Další týden, další hudební novinka! Wales byl vždycky specifické místo pro muziku a taky důkaz, že kvalita vítězí nad kvantitou. Stereophonics tohle jen potvrzují! Letos slaví kristusky a ve velkém stylu. Hudební návrat ke kořenům, na konci dubna nová deska a já mám pro vás vlajkovou loď. Naposlouchejte a vyjádřete se. Za mě naprostá pecka a návrat do neopakovatelných devadesátek! STEREOPHONICS – There´s Always Gonna Be Something.
Mohlo by vás zajímat
Zprávy 10. 6.
Vyhledávané turistické destinace mění některá pravidla. Na vybraných plážích a jejich nejbližším okolí nově platí zákaz kouření.…